Komite Liderleri - Karavan Mentor

İçeriğe git

Komite Liderleri

Kurumsal > Takım
Tamamen GÖNÜLLÜLÜK esasına göre oluşturduğumuz bir takımımız var.
Gönül veren el veren yardım eden kişilerden oluşmakta.
Satış Eğitimini yaymayı amaçlayan "Komite Liderleri" ile çıkıldı yola.
Hakan Ömer GİDER
Fikir Lideri
Hakan Ömer GİDER Bilecik, 1967 Eğitimci, Danışman ve Yazar.
Satıcının Antrenman Notları, Satış Bir Çocuk Oyunudur, Nasıl Satış? ve 4S “Satış Sarpa Sarınca Saçmalamaları” İsimli kitapların yazarı, satış ve pazarlama danışmanı ve satış eğitimcisidir. Expo Channel’da "Expo İşletme" isimli iş dünyası programını hazırlayıp sundu. Halen ST Endüstri Radyo 105.8FM de “Etekteki Taşlar” isimli bir sohbet programını canlı olarak sunuyor. Değişik eğitim, danışmanlık şirketleri ile iş birliği halinde seminer ve danışmanlık hizmetleri veren Hakan Ömer Gider bir kız babasıdır. En sevdiği hobisi, tiyatro ile ilgilenip, eğitim amaçlı skeçler yazmak ve onları sahneye koymaktır. Karavan Akademi ile yollara çıkacağı günleri sabırsızlıkla bekliyor
Edibe Yuca
Herşeyimiz.
Muhasebecimiz, Finansal danışmanımız, ablamız.
Edibe boş zamanlarında diye bir kavram bilmez.
Her zamanı doludur. Hiçbir şey yapmazsa bile çocukları ile uğraşır. Zaten işler onu bulduğu için hiç boş zamanı yoktur.
Hakan ŞENGÜL
Yarı zamanlı Beyin.
Diğer zamanlarında emlakçılık yapmakta.
Bilgisayarları sever. Bilgisayarlar da onu sever.
Fikirleri hayata geçirir, yön verir, uygular, uygulatır.
Çok sabırlı değildir. Sonuç odaklıdır. Sol beyinlidir. Mantık adamıdır.
Allah ta onu öyle yaratmış işte...
Arzu İpek Toprak
Gönüllülerimizin CEO'su
1976 Ankara Doğumlu , Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu,
Baykara Orman ürünleri ve Arzunun Oyuncakları Kurucusu,
Medyafors Fuarcılık Bayim Olur musun Fuarı Proje ve Satış Müdürü.
Franchising Dünyası Programı Yapımcı ve sunucusu. Expo Channel Tv reklam ürün seslendirmeni,
Neuroformat  uygulayıcısı ,Amigurumi hocası , Kitap ve Eğitim aşığı , Eğlenerek  öğrenmeyi seven, Ekip ruhuna ve enerjisine inanan , Hümanist, 2 çocuk  annesi Güneş İnsanı…
Yeliz Hastürk Sevinç
Sosyal Sorumlu
Yeliz Hanım en sorumlu kişimiz olduğu için onu Sosyal yüzümüz kabul ettik.
İzmir'li olmasından dolayı Ege Sorumlumuzdur aynı zamanda.
Projenin en "......." destekçisidir. (o kadar ki, kelime bulamadık.)
Herkese anlatır, amaçlarımızı hayallerimizi sunar.
Rüzgar'ın annesidir...
İsmail Yıldırım
Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Trakya ve Batı Akdeniz Bölgesi'nde çeşitli sektörlerde "Satış Neferi" olarak ömrünü adamış; halen profesyonel olarak satış mesleğini icra eden, motive bir ekip ile bütün hedeflerin tutabileceğine inanan, müşteri odaklı faydacı bir profesyoneldir. :)
Aynı zamanda Karavan Akademi'nin teker döndüreceği ve hayatlara dokunacağı günlerin hayalini yaşayan ve bu hayale inananlarından birisidir.
Faruk Bulut
Davudi Sesli Kardeşimiz
O güzel anlatımıyla, tane tane ve anlaşılır konuşmasıyla, NETWORK sevdası ve gönül vermişliğiyle neşe kaynağımızdır. Efendi tavırları ile herkesi ikna eder. Satış ta zaten bir ihtiyacı ortaya çıkarma sanatı değilmidir zaten?
Bizce öyle. Grafik ve bilgisayar bilgiside bonustur. Karavan Akademi logosu Faruğun yaratıcı fikirlerinden çıkmıştır ortaya.
Mustafa Yılmaz KUŞ
Sosyal Medya ve Belgesel Komite Lideri

Mustafa Yılmaz KUŞ, 1978 Kayseri doğumludur. Evli ve 2 kız  çocuk babasıdır. Kamu Yönetimi Mezunu olmasına rağmen kamuya hiç  bulaşmamıştır. Elektronik, Bilgisayar alanında başladığı iş hayatına  Barter, Reklam, Enerji sektörlerinde devam etmiştir.

2016  yılından itibaren kurduğu SDR MEDYA bünyesinde reklam tanıtım filmleri  üretmekte ve “Dijital Pazarlama” planlama, içerik üretimi, uygulama ve  yönetimi yapmaktadır.
Ayrıca Belgesel Yönetmenidir; Kurumsal  belgesel çalışmalarının yanı sıra Kültür Bakanlığı destekli uzun metraj  "Sahibini Arayan Ud” Belgeselini çekmiştir. Şu sıralar yeni belgeselin  hazırlıklarını yapmaktadır.
İsmail Buran
1988 yılında Çanakkale'de başlayan macerası eğitim, öğretim hayatı boyunca Çanakkale'de devam etti. Satış Sorumlusu olarak başladığı iş hayatında, bugün Sosyal Medya Uzmanlığı olarak halen sürmektedir. Marmara, Güney Marmara ve Trakya bölgelerinde geçen iş hayatı boyunca bir çok şirket ile satış koçluğu ve Sosyal Medya üzerine çalışmalar yaptı, halen bu çalışmalara online platformlarda devam etmektedir. Eğitim sevdalısı ve sosyal girişimci biri olarak, muhteşem insanlarla ve gülen yüzlerle Karavan Akademi'nin bilgi ve kültür saçacağı yolculuğu düşleyen birisi !
Ezgi Ülkü Aykut
Kitap, Dokuman ve Arşiv Komite Lideri
Ezgi ülkü Aykut 1976 Adana doğumludur. Yırtdışınfa ICE  grubun Orta Doğu Dış Ticaret Bölge sorumlusu olarak çalıştıktan sonra  2012 yılında Türkiye ye döndü. Ve 2013 yılından itibaren KOSGEB'in  Uygulamalı Grişimcilik eğitimlerini gezerek 24 ilde veren tek Kadın  Eğitmenidir. Birleşmiş Milletler, ILO, UNDP, UNEP gibi kurumların  projelerinde Senior Uzman olarak çalışmaktadır. AB prıhe uzmanı olarakda  İŞGEM ve Teknopark gibi projelerde Senior uzman olarak çalışmış ve  çalışmaya devam etmektedir. Hala bir çok kurumsal firmaya Hibe ve Teşvik  alanlarında danışmanlık yapmaktadır.
Gerçeklik adlı kitabı Haziran ayında yayınlanacaktı. Ancak pandemi sürecine takıldı:)
Hayatı ve insanları seven. Hayatın gökuşağını yakalamaktan ibaret  olduğuna inan biridir. Ve Karavan Akademide kendi gökkuşağını bulmayı  hedefliyor.
Gökhan KANPALTA
Anadolu üniversitesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Mezunu,
Cold Stone Creamery Markasının İş Geliştirme ve Operasyon Müdürü
www.isdanis.com Kurucusu
www.kahvefirini.com Kurucusu
Cafe ve Restoran İş Danışmanı
Sosyal sorumluluk alanında Tohum Otizm Vakfı Gönüllü Elçisi
Avusturalya Curtin Üniversitesin'de İşletmelerde Dijital Dönüşüm ve Pazarlama Yönetimi üzerine halen eğitim hayatına devam eden 1 çocuk babası olarak araştırma tutkunu, meraklı, gezgin, kişisel gelişim, satış + pazarlama üzerine eğitim düşkünü deniz insanı...
Hakan Ömer GİDER
Crea: Hakan ŞENGÜL
İçeriğe dön